Po savaitę trukusių bandymų Barselonoje galiausiai buvo pristatytas akį traukiančio raudonos ir baltos spalvų dizaino  bolidas C42 . Naujausias „Alfa Romeo F1 Team ORLEN“ komandos narys yra paskutinė detalė, kurios ypač reikėjo neįtikėtinai įdomiam „Formulės-1“ lenktynių sezonui.

C42 yra pirmoji lenktyninė mašina, pagaminta Hinvilyje pagal nustatyto biudžeto taisykles ir sukurta technikos direktoriaus Jan Monchaux vadovaujamos komandos. Automobilis išbando naujas galimybes įžeminimo sistema, atnaujintu aerodinamikos paketu ir įmontuotomis 18 colių žemo profilio padangomis. Tai lenktyninis automobilis, varomas naujo, patobulinto „Ferrari“ variklio. Sukurtas pirmauti.

„Centro Stile Alfa Romeo“ sukurtas raudonai baltas bolidas yra neatsiejamas ir drauge subtilus „Alfa Romeo“ bei „Sauber Motorsport“ gerai žinomas dizainas. Kėbulas ties varikliu įstrižai nudažytas raudona spalva, kad bolidui suteiktų dar didesnį vidinės energijos pojūtį. Istorinis „Alfa Romeo“ užrašas ant įstrižai nudažytos raudonos spalvos kėbulo nukelia į XX a. pradžią. Po juo esantis užrašas „Tonale“ yra neseniai pristatyto pirmojo hibridinio visureigio pavadinimas. Šiek tiek aukščiau gali būti matomas sportiškumo simbolis „Quadrifoglio“, o ant aptako galinės dalies pastebima Italijos vėliava kartu su „Alfa Romeo“ užrašu.

Dešimt kartų lenktynes laimėjusio Valtteri Bottas ir pirmojo „Formulės-1“ lenktynininko iš Kinijos bei vienintelio 2022 m. naujoko Zhou Guanyu rankose esantis bolidas C42 yra pasiruošęs mus sužavėti.

Turinys priklauso: https://www.alfaromeo-official.lt/naujienos

Share.

Leave A Reply

Exit mobile version