Lietuvoje debiutuoja atnaujintas „Fiat Tipo”, kurio modelių gamoje pasirodo ir pagerintas krosoveris „Tipo Cross“. Anot gamintojo atstovų Lietuvoje, atnaujintas „Tipo” išsiskiria dinamika, naujausiomis technologijomis bei aplinką tausojančiu varikliu, o vairuotojai galės rinktis net kelias, skirtingas šių modelių versijas.

„Fiat Tipo“ yra leidžiami trijų skirtingų kėbulo modelių – sedano, hečbeko ir universalo, tarp kurių ir dinamiškas, idealiai šeimoms tinkantis, didesnio pravažumo „Fiat Tipo Cross“ krosoveris.

Anot „Fiat“ atstovų Lietuvoje, pagrindiniai „Tipo“ pakeitimai yra susiję su modernesniu automobilių interjeru, atnaujintu išorės dizainu bei inovatyviomis technologijomis, leidžiančiomis į keliones leistis dar saugiau ir patogiau, o taip pat ir didėjančiu susidomėjimu mažais krosoveriais.

„Tipo“ jau daugiau nei tris dešimtis metų tęsia praktiško automobilio legendą, kurią nuo šiol sustiprina ir naujuoju miesto krosoveriu, taip įžengdamas į naują konkurencinę kovą”, – sako oficialios „Fiat“ atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Ardzevičius.

Naujieji „Tipo“ komplektuojami pasirinktinai su vienu iš dviejų „Multijet“ dyzelinių, kurių galia siekia 95 AG arba trijų cilindrų benzininių varikliu. Naujasis „FireFly Turbo“ 1.0 ltr darbinio tūrio benzininis variklis bus galingesnis nei buvęs 1.4 ltr ir pasieks iki 100 AG (74 kW) galią, tad atnaujinti varikliai išsiskirs ne tik efektyvumu, bet ir sumažinta išmetama CO2 emisija.

Tuo tarpu „Fiat Tipo Cross“ krosoveris išsiskiria pagerinta, net 7 cm aukštesne prošvaisa, kuri leis, be vargo, įveikti ir sudėtingesnes trasas.

„Tai praktiškas automobilis aktyvų laisvalaikį, visais metų sezonais, propaguojantiems žmonėms, itin tinkantis Lietuvos oro klimatui. Praeita žiema kaip tik įrodė, jog pagerinta prošvaisa gali būti vieni pagrindinių aspektų renkantis naują automobilį“, – pažymi A. Ardzevičius.

Gamykla skelbia, kad „Tipo“ automobilius jau eilę metų vienija kokybė bei modernūs funkcionalumų deriniai, suteikiantys tiek vairuotojui, tiek keleiviams dar didesnį komfortą ar apsaugą kelionių metu. Naujausiuose „Fiat Tipo“ modeliuose yra įdiegta pažangiausia vairuotojui pagalbos sistema ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) leidžianti nustatyti didžiausią leistiną greitį kelyje, aktyvaus važiavimo juostos laikymosi asistento sistema, kuri vairuotoją apsaugo nuo nepageidaujamo išvažiavimo iš eismo juostos ar išlaiko joje, sekdamas kelias eismo juostas šonuose. Automobilyje taip pat veikia aklųjų zonų ultragarsinis jutiklis, kuris stebės ir įspės apie bet kokius, kelyje pasitaikančius ir ne visada vairuotojo dėmesį atkreipiančius pavojus.

Naujieji „Tipo“ Lietuvoje kainuoja nuo 16 990 Eur,  tuo tarpu – „Tipo Cross“ – nuo 21 990 Eur.

Turinys priklauso: https://www.fiat.lt/naujienos/

Share.

Leave A Reply

Exit mobile version