„Fiat 500e“ modelių gamą papildė išskirtinė, kartu su italų tenoru Andrea Bocelli ir JBL kurta versija  „La Prima by Bocelli“, aprūpinta išskirtine „JBL Premium by Bocelli“ akustine sistema. „Fiat“ atstovybės Lietuvoje vadovų teigimu, melomanams skirtą specialią „Fiat 500e” versiją bus galima užsakyti jau nuo birželio mėnesio.

Anot „Fiat“ koncerno vadovo Olivier Francois, naujasis „Fiat 500e La Prima by Bocelli“ modelis išsiskirs nepaprasta kūrybine patirtimi, kurioje pagrindinė rolė atitenka muzikos pasaulio pažibai Andrea Bocelli bei akustinių sistemų gamintojui JBL.

„Kurdami naująjį „Fiat 500e by Bocelli“, kūrėme ne tik automobilį, kūrėme nuostabų itališką potyrį. Siekėme, kad vairuotojai įjungę garso sistemą, pasijustų lyg geriausioje garsiausio operos teatro ložėje. Vos vieno mygtuko paspaudimu, akimirksniu persikeliant į magišką populiariausio italų tenoro A. Bocelli tobulo skambesio pasaulį“, – apie naująjį modelį, praturtintą nepaprasto skambesio galimybėmis, sakė „Fiat“ koncerno vadovas.

Jis pabrėžė, kad naujasis „Fiat 500e by Bocelli“ – pirmasis ir vienintelis pasaulyje miesto elektromobilis, apjungęs išlavintą estetiką su inovatyviąją premium klasės JBL garso sistema, kurios skambesį meistriškai ištobulino pats italų tenoras A. Bocelli, tad naujasis „500e” atvers galimybes pažinti net keturias specialiai sukurtas „Virtual Venues“ akustines keliones.

Tai – „My Music Room“ – automobilį paverčianti maža, komfortiška erdve, skirta mėgautis tobulu skambesiu, „My Recording Studio“ – atkartojančią A. Bocelli asmeninę meistriškai suprojektuotą erdvę, kurioje užfiksuojamas nepakartojamas menininko talentas, „G. Verdi Opera House“ – klausytojus perkelianti į pirmąsias G. Verdžio operos teatro Pizoje eiles ir „My Open-air Arena“, atkurianti pojūtį ir atmosferą, kuris jaučiamas gyvo garso koncerte po atviru dangumi.

Bendrai su JBL ir A. Bocelli sukurta akustinė sistema, taip pat automatiškai prisitaikys prie važiavimo greičio ir padės  užtikrinti vienodą muzikos atkūrimo ir žemų dažnių pusiausvyrą, nepriklausomai nuo automobilio greičio. Kintamas ekvalaizeris leis užtikrinti nepriekaištingą skambesį nepaisant išorės triukšmo ar atidaryto stoglangio.

„Tai drąsi ir išskirtinė patirtis, kuria labai džiaugiuosi, kadangi mane visuomet įkvėpdavo siekis ieškoti grožio. Kartu su „Fiat“ koncernu sutelkę jėgas, sukūrėme dar nepatirtą grožio ir visą virpinančią harmoniją“, – sakė maestro A. Bocelli.

Ikoniškasis „Fiat 500e“ modelis vienuolikoje šalių yra geriausiai parduodamas elektrinis miesto automobilis ir antras geriausiai parduodamas bet kurio segmento elektromobilis visoje Europoje, nusileidęs tik „Teslai“.

„Daugiau nei 30 tarptautinių įvertinimų per trumpą laiką susižėręs „500e” nežada sustoti. Pastarieji koncerno sprendimai, bendradarbiavimas su garsiausiomis pasaulio asmenybėmis tai tik patvirtina. Toliau diktuodamas savo taisykles ir pabrėždamas Itališką stilių ir aistrą, elektrinis 500-ukas užkariauja viso pasaulio vairuotojų širdis. Tarp jų ir Lietuvos”, – sako „Fiat“ atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Ardzevičius.

Elektra varomas „500e“ pasižymi ne tik dideliu nuvažiuojamu atstumu, beveik nieko nekainuojančia eksploatacija, bet ir itin greita įkrovimo sistema, kuri net kelis kartus sutrumpina įkrovos laiką. Anot specialistų skaičiavimų, vos po 5 minučių įkrovimo, automobilis yra pajėgus nuvažiuoti  optimalų atstumą mieste – 50 kilometrų. Tuo metu įkrauti elektromobilio bateriją iki 80 proc. užtrunka vos kiek ilgiau nei pusvalandį – 35 minutes.

Šis kompaktiškas elektromobilis taip pat pasižymi ir naujųjų technologijų gausa – yra pirmasis savo segmente, turintis antrojo lygio autonominio vairavimo sistemą. Automobilyje įmontuota priekinė kamera suteikia galimybę stebėti situaciją priešakyje, o išmani greičio palaikymo sistema  (iACC) yra atsakinga už automatinį stabdymą arba greitėjimą. Automobilyje, taip pat veikia ir automobilio trajektorijos eismo juostos viduryje palaikymas, kuris vairuotoją apsaugo nuo nepageidaujamo išvažiavimo iš eismo juostos ar išlaiko joje, sekdamas kelias eismo juostas šonuose.

„Fiat 500e“ su montuojama inovatyvia premium klasės JBL garso sistema Lietuvoje kainuos 39 990 Eur, atskaičius paramą naujiems elektromobiliams įsigyti.

Turinys priklauso: https://www.fiat.lt/naujienos/

Share.

Leave A Reply

Exit mobile version